Проблема та ЇЇ рішення!

Проблема:

Сучасні транспортні навантаження на дорогах потребують постійного догляду за дорожнім покриттям в зимовий період. Якщо брати найбільші міста, то зимове прибирання магістралей іноді можна порівняти з ліквідацією наслідків стихійного лиха.

Сильний снігопад та ожеледиця спроможні довести місто до стану коллапсу, коли затори створюються на всіх дорогах і навіть спеціальний транспорт не в змозі дістатися місця призначення.

Традиційно в розвинутих країнах для знижения зимової слизькості дорожного покриття на заміських дорогах та магістралях застосовувався метод, зміст якого полягав у використанні суміші 90 - 95 % піску та 5 - 10 % солі (NaCI або СаС12), а на міських дорогах використовували тільки технічну сіль. Норма витрат суміші складала 120 - 500 г/м2, а солі 40-70 г/м2.

При цьому встановлено, що витрати піщано-сольової суміші збільшувалися в 3 рази в порівнянні з застосуванням хімічного способу боротьби с зимовою слизкістю.

Таким чином очевидно, що невеликі початкові витрати на виробництво солі обертаються значними витратами на компенсацію її негативного впливу в сумах, в десятки разів перевищуючих стартові витрати.

В Німеччині, Фінляндіі, Швеціі практично відмовились від застосування технічної солі для боротьби з ожеледицею. Є альтернатива, яка обходиться дешевше, діє краще і набагато безпечніше для екології.


РІШЕННЯ Є!

Крім кухонної солі (хлорид натрію), є ще такі солі, як хлорид магнію (Бішофіт) та хлорид кальцію (Антарктикіт), які є основою реагентів DEICE. Хлорид кальцію - багатьом відомі ліки, які продаються у вигляді розчину, служить для укріплення всього організму та поповнення нестачі корисних сінералів. Хлорид магнію у вигляді гелю застосовують як зовнішній засіб для лікування ревматизму.


ЦЕ ПРАЦЮЄ?

DEICE починає діяти з 1-ї хвилини при контакті з льодом і вологою повітря. Екзотермічна реакція при взаємодії з водою нагріває гранулу DEICE до 70°C.

Кристали спеціальної форми краще закріплюються на поверхні,що оброблюється, глибше і швидше проникають в шар льоду, працюючи за принципом теплового свердла.

Завдяки високій гігроскопічності реагенти DEICE починають діяти навіть при мінімальній вологості, в той час як солі потрібно тривалий час для розчинення, перш ніж вона почне розтоплювати лід.

Отримана маса руйнує зчеплення льоду з поверхнею (лід видає своєрідний звук, потріскує), руйнуючи його. Після чого можна приступати до прибирання снігових накатів і льоду.

При попаданні на чисту поверхню, DEICE створює захисну плівку, яка запобігає налипанню снігу або утворенню ожеледі.

антигололедный реагент,противогололедный реагент,купить реагент,антигололедный материал,технический антигололедный реагент,противогололедный реагент,купить реагент,антигололедный материал,технический


Нет комментариев
Добавить комментарий